Senior Lob - 9. ročník - úspěšný...

V sobotu 11. července byl ve Varnsdorfu za letos bezkonkurenčně nejlepšího počasí v historii uskutečněn již 9. ročník tenisového turnaje v deblech nad 60 let věku bez rozlišení pohlaví SENIOR LOB. Kromě domácích borců se zúčastnilo klání v tenisovém areálu Slovanu Varnsdorf rekordních 14 dvojic z Opočna, Prahy, Žebráku, Děčína, Velkého Šenova, Krásné Lípy, Teplic a Rumburku.
Při slavnostním nástupu jsme uctili symbolickou minutou ticha úmrtí kamarádů Aleše Gála ze Šluknova a Pepu Krejču z Opočna, kteří letos již hrají tenis někde nad námi.
Po losování do skupin v hracím systémem každý s každým na jeden set boje začaly. Po dopolední části a obědě přišla odpolední rozhodující klání o závěrečné umístění. Prakticky každý odehrál 6 setů, takže se nakonec všichni rádi osprchovali, občerstvili, zúčastnili závěrečného vyhodnocení turnaje, oslav vítězů a následné tomboly. Pak přišlo na řadu ještě vzpomínání, debatování, fotografování a samozřejmě jídlo a pití průběžně. Speciální dary dostaly první 3 dvojice, nejstarší pár a jediná žena, která opět po letech přišla mezi nás . Díky, Aničko, jseš borec....
Letos zaslouženě zvítězili hráči z Děčína Milan Šlambor a Jirka Dvořák (celkový věk 136 let), druzí překvapivě, ale opět naprosto zaslouženě Karel Andrš a Libor Sedlák z Opočna ( součet věku 126 let) a na třetím místě Tonda Krejčí s Mirkem Součkem - Varnsdorf/Teplice (součet věku 128 let)...Nejstarší dvojice - Pavel Citta a Zbyněk Hanuš z Prahy (v součtu úctyhodných 153 let !). A ještě jedna zajímavost - při součtu věku všech hráčů je to krásných 1919 let !!!
Opět je třeba připomenout, že bez sponzorů by to prostě nešlo! Takže velké díky slečně Lence Prskavcové - spol. HLEDAMBYT.CZ, panu Jaroslavu Bradíkovi, Františku Čelkovi, Pavlu Bukáčkovi, Milanu Seitlovi, Tondovi Krejčímu, Ondrovi 102 a firmám Pivovar Kocour Varnsdorf, Slovan Varnsdorf, Regia Varnsdorf, Severochema Varnsdorf, Centrum Českého Švýcarska Krásná Lípa, OBY Draský Jaroslav, PC obchod Varnsdorf, Lékárna Dr. Max Varnsdorf, Samat Jiřetín p/Jedlovou, Haas a Sohn Jiřetín p/Jedlovou a MÚ Varnsdorf. Děkujeme všem a těšíme se na příští jubilejní 10. ročník.

Níže na fotografii jsou vítězové 9. ročníku SENIOR LOB Varnsdorf - Milan Šlambor a Jiří Dvořák z Děčína

Pro více fotek mrkněte na http://mikl50.rajce.idnes.cz
text a foto Milan Klusoň

Přílohy:
SouborVelikost souboru
Stahnout tento soubor (P1000438.JPG)P1000438.JPG???252 kB