Nabídka na odkup osobního vozidla Ford Fusion v majetku Města Jiříkov

Město Jiříkov zveřejňuje nabídku na odkoupení služebního vozidla v majetku Města Jiříkov značky Ford Fusion 1,4, za minimální nabídkou cenu za vozidlo ve výši 60 000,- Kč.

Nabídky je možno zasílat poštou nebo doručit osobně na adresu Městský úřad Jiříkov, Náměstí 464/1, 407 53 Jiříkov, podatelna městského úřadu, v uzavřené a označené obálce s textem „NABÍDKA – ODKUP OSOBNÍHO VOZIDLA“, a to do 24.09.2018, do 10:00 hodin.

Nabídka musí obsahovat údaje o zájemci, kontaktní údaje a výši nabídkové ceny za vozidlo, která nesmí být nižší než stanovená minimální nabídková cena. Po ukončení lhůty pro podávání nabídek, budou doručené nabídky otevřeny a vyhodnoceny.  Jediné kritérium pro výběr zájemce je nabídková cena. Z došlých nabídek bude vybrán zájemce s nejvyšší nabídkovou cenou. Se zájemcem, který předloží kompletní nabídku na odkoupení osobního vozidla, včetně nejvyšší nabídkové ceny, bude uzavřena kupní smlouva na vozidlo, kdy při podpisu kupní smlouvy bude prodejce požadovat složení nabídnuté finanční částky v hotovosti do pokladny Městského úřadu Jiříkov. Po podpisu smlouvy a uhrazení celé nabídnuté finanční částky za osobní vozidlo do pokladny Městského úřadu Jiříkov budou dohodnuty další úkony spojené s přepisem  a předáním vozidla.

Prohlídku osobního vozidla je možno si předem dohodnout u pana Jiřího Domanského, velitele Městské policie Jiříkov, tel: 722 092 090.

Základní informace o vozidle:

  • Osobní vozidlo: Ford Fusion
  • Obsah: 1,4  (59 kW)
  • Uvedení do provozu: 10/2008
  • Najeto Km:  142200 Km

Výbava:

Ostatní výbava: 2x klíč k vozidlu, centrální zamykání v klíčku, manuální klimatizace, tažné zařízení, přední okna elektrická, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, mříž zavazadlového prostoru, autorádio.

Jako doplňující informaci je nutno uvést, že se jedná o osobní vozidlo dříve sloužící jako služební vozidlo Městské policie Jiříkov.