Hudba spojuje sousedy

Kulturní akce
Datum:  20. květen 2018 14:00 - 18:00

Místo konání:  kopec Jitrovník  |  Město:  Šluknov, Česko

Vážení přátelé,

stalo se již tradicí, že se díky dobré spolupráci obcí a měst Pětiměstí, občané z obou částí hranic, každý rok schází na příjemné setkání na kopci Jitrovník pod televizní věží.

Dovolte mi, abych Vás srdečně pozvala na 17. setkání všech milovníků přírody a naší krajiny v neděli 20. května 2018 ve 14 hodin na kopec Jitrovník ve Šluknově.

Tradičně budou pro Vás připravena místa k posezení, točené české pivo, opečené klobásy, zkrátka vše, co k takovému setkání patří a zpříjemní nám všem náladu. K poslechu a tanci zahraje oblíbená kapela Peleton. Tradice zůstane i v letošním roce zachována, takže neuslyšíte dlouhé projevy a neuvidíte představitele měst ve společenském obleku. A jistě budete mít příležitost potkat mnoho svých známých, pamětníků, budete mít opět možnost posedět, pobavit, zavzpomínat a navázat nové kontakty. Věřím, že setkání proběhne, jako vždy, v dobré náladě, příjemné atmosféře a počasí bude příjemnější než v loňském roce.

Těším se na setkání s Vámi.

Mgr. Eva Džumanová, starostka Šluknov

Adresa:
Jitrovník
Šluknov, Česko

 

Mapa:


 

Všechny termíny:


  • 20. květen 2018 14:00 - 18:00

Mesto Jirikov logo zakladni varianta bila 450

Severočeské město Jiříkov se nachází ve Šluknovském výběžku. Leží bezprostředně na hranici SRN a sousedí s městy Friedersdorf, Ebersbach a Neugersdorf, což prospívá příhraniční turistice. Jiříkov byl znám a zapsán do podvědomí jako kamionový přechod, který je v současnosti odkloněn na hraniční přechod v Rumburku. Přes Jiříkov vedla již ve středověku obchodní cesta do Budišína. Zachována je i v dnešní době, kdy byla v rámci vstupu do EU otevřena jako staro-nový hraniční přechod do Ebersbachu...
© 2006 - 2018 Město Jiříkov | web 4beta | využíváme redakční systém Joomla, technická správa serveru UpTime s.r.o.

Přihlášení