Velikonoční dílna

Kulturní akce
Datum:  18. březen 2018 14:00 - 18:00

Místo konání:  KiEZ "Querxenland" Seifhennersdorf  |  Město:  Seifhennersdorf, Německo

Dne 18. března 2018  mezi 14.00 - 17.00 hod. otevírají velikonoční zajíčci svojí  dílnu v Rekreačním středisku KiEZ Querxenland Seifhennersdorf.

Každý, kdo chtěl vždycky velikonoční zajíčky poznat osobně a sledovat je při práci, je v jejich dílně - na velikonoční  slavnosti pro malé i velké správně.
Již po šestnácté uvítá Hornolužický velikonoční pár Olli Osterhase a Lotti Langohr své hosty. Spolu s jejich malými pomocníky vytvořili pestrý program s hrami a zábavou pro celou rodinu.

Při velikonočích hrách jako např. běh s vajíčkem, skákání v pytlých, nebo házení vajíček se děti hodně vydovádí.. Na zajíčkovo fotozdi nebo při malování na obličej se malý návštěvníci promění v roztomilé  zajíčky či jiná stvoření. Samozřejmě bude přiravena i mobilní herna s velikonočními hrami.

Šikovost malých návštěvníků prověří oběžné kolo a samozřejmě nebude chybět dobré občerstvení.. Ve velikonočně vyzdobeném stanu mohou hosté očekávat pestrobarevný pódiový program. A co by to bylo za velikonoční slavnost  bez hledání velikonočních vajíček? Proto se každé dítě může těšit na napínavé hledání vajec. Nakonec můžete navštívit a obdivovat útulný velikonoční domeček. Vstup do festivalového areálu je zdarma.

Nejen Ježíškovi nebo Mikuláši se mohou psát dopisy. Velikonoční zajíčci májí také vlastní poštu, na kterou můžete zasílat své pozdravy a přání. Sídlí v  KiEZ "Querxenland" Seifhennersdorf , vedou ji velikonoční zajíčci Olli Osterhase a Lotti Langohr a kam dochází pošta ze všech koutů naší Země.  Kdo své pozdravy a přání před Velikonocemi zašle i s čitelnou zpáteční  adresou, dostane od velikonočních zajíčků odpověď i s malým překvapením.

Napsat jim může na adresu:

Oberlausitzer Osterhasenpostamt
Viebigstr. 1
02782 Seifhennersdorf
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa:
Viebigstraße 1
02782 Seifhennersdorf, Německo

 

Mapa:


 

Všechny termíny:


  • 18. březen 2018 14:00 - 18:00